- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 817–840 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Tork Xpressnap® stolný zásobník na servítky sivý
Na sklade
42,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | svetlosivá |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, biely
Na sklade
7,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, čierny
Na sklade
7,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, čierny
Na sklade
48,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | cartridge 1 L |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 122 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 305 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na skladané utierky, červený
Na sklade
62,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 427 mm |
| Šírka | 374 mm |
| Výška | 394 mm |
| Farba | čierno-červená |
Tork závesný osviežovač vzduchu, citrusový
Na sklade
141,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |
Tork závesný osviežovač vzduchu, jablkový
Na sklade
141,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | apple |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |
Tortová krabica, 20x20x10cm
Na sklade
15,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | biela |
Uprat. vozík SPRINTUS 3Plus 2x17L- B300
Na sklade
146,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Upratovací vozík plastový malý 2 x 10 L
Na sklade
39,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Upratovací vozík, kovový 2x23L B 250
Na sklade
98,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Utierka Industry dvojvrstvová, 244m
Na sklade
15,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |
Utierka Mikroultra
Na sklade
0,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | mix farieb |
Utierka Mikroutierka Magic
Na sklade
1,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
Utierka špongiová
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 350 BAL x 3 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |
Utierka špongiová
Na sklade
2,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 110 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |
Utierka univerzálna, mix farieb, 38x30cm
Na sklade
0,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 700 ks |
Utierka v rolke autocut, 150m
Na sklade
27,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |



