- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 553–576 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Papierové taniere hlboké, Ø29cm
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 290 mm |
Papierové taniere plytké, Ø18cm
Na sklade
3,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 180 mm |
Papierové vrecko na Hamburger, 16x16cm
Na sklade
6,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
Papierové vrecko na Hamburger, biele, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | biela |
Papierové vrecko na Hamburger, hnedé, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové vrecko na Hot-Dog, 9x20cm
Na sklade
5,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 200 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 15+6x29cm
Na sklade
33,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 60 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 290 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 18+6x32cm
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 340 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 22+5x34cm
Na sklade
49,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 340 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 26+7x40cm
Na sklade
61,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 400 mm |
Papierové vrecko, 14x19cm
Na sklade
8,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 190 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 110ml
Na sklade
1,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 62 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 200ml
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | beige |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 280ml
Na sklade
2,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 280 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Výška | 91 mm |
| Farba | beige |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 330ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 420ml
Na sklade
3,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Parfum GA 10 do čist. Prostriedkov, 500ml
Na sklade
5,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks x 0,5 l |
Parfum GA 10 do čist. Prostriedkov, 5L
Na sklade
43,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
PEVA PREMIUM umývacia pasta SOFT, 2L
Na sklade
24,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
PEVASTAR dávkovač čist. pasty SOFT, 1L a 2L
Na sklade
18,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | biela |
PEVASTAR umývacia pasta do dávk. SOFT, 2L
Na sklade
14,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
PEVASTAR umývacia pasta do dávk. SOFT, 4L
Na sklade
20,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4ks x 4 l |
Plum Profi umývacia pasta, 1,4L
Na sklade
18,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | pallet à 50.000 SH |
Podnos na poháre (PAP), 2 poháre
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 40 mm |



