- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 457–480 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Miska OPS R404
Na sklade
101,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS, C187, transparentná
Na sklade
50,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Miska z cukrovej trstiny, 1200ml
Na sklade
51,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 KTN = 160 ks |
Miska z cukrovej trstiny, 600ml
Na sklade
88,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
Miska zatavovacia okrúhla PP čierna, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 450ml
Na sklade
2,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia typ 1, dvojdielna
Na sklade
83,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
Miska zatavovacia typ 2, dvojdielna
Na sklade
40,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Miska zatavovacia typ 2, jednodielna
Na sklade
40,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Miska zatavovacia typ 3, jednodielna, 260x158x71mm
Na sklade
102,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 376 ks |
Mop – náhrada na mop SUPER – modrobiely
Na sklade
1,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Mop FIX 40 cm – Micro soft biely
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Mop kapsový Master, 40cm
Na sklade
6,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 400 mm |
Mop kapsový Micro biely, 40cm
Na sklade
4,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Mop na podlahu SUPER – komplet
Na sklade
9,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks/SET |
Mop strapcový bavlnený, náhrada, 260g
Na sklade
1,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 ks |
MOP strapcový+vedro SET, 15L
Na sklade
7,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 set = mop, násada+vedro |
MOP univerzál – -FIX+KAPS- 40 cm-bavlna
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 40 mm |



