- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1993–2016 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Tork antimikrobiálne tekuté mydlo, 1L
Na sklade
13,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Antimicrobial, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka – Centrefeed
Na sklade
33,63 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Tork bezalkoholová penová dezinfekcia, 1L
Na sklade
21,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 93 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 251 mm |
| Farba | transparentná |
Tork biele čistiace vlhčené utierky na ruky vo vedierku W14
Na sklade
21,22 € s DPH| Hmotnosť | 1,30 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork čistiace vlhčené utierky na čistenie povrchov vo vedierku W15
Na sklade
17,87 € s DPH| Hmotnosť | 1,22 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork čistič WC sedadiel, 475ml
Na sklade
52,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | odor neutralizer, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | Transparent clear |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu A1
Na sklade
10,71 € s DPH| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tork dávkovač na mydlá a dezinfekčné prostriedky S4, čierny 1000ml
Na sklade
55,74 € s DPH| Hmotnosť | 0,49 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork Ekotex ZZ 3750ks
Na sklade
44,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 248 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork elektronický osviežovač vzduchu
Na sklade
87,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 168 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 185 mm |
| Farba | hliníkovo sivá |
Tork elektronický osviežovač vzduchu, biely A1
Na sklade
99,78 € s DPH| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork extra jemné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
45,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork Folded extra jemný toaletný papier, 7560ks
Na sklade
54,30 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 252 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty papierová utierka – malý kotúč 170 m (W1/W2, 2 ks)
Na sklade
34,00 € s DPH| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Heavy-Duty papierová utierka 340m W1 modrá
Na sklade
41,93 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Heavy-Duty papierová utierka modrá W1/W2 ,2 vr, 2×170 m, (2 ks)
Na sklade
34,00 € s DPH| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1 a W2, 119m
Na sklade
41,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1, 255m
Na sklade
58,77 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
TORK Industrial roll neutral, 300m
Na sklade
26,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Tork jemne parfumované tekuté mydlo S4 – 1000 ml
Na sklade
6,70 € s DPH| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork jemné penové mydlo, 1L
Na sklade
81,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |



