- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 169–192 z 204 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky do kuchyne
SIDOLUX PROFESSIONAL na kuchyne – aktívna pena 500ml
Na sklade
2,14 € s DPH| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX PROFESSIONAL na pripáleniny a krbové sklá 500ml
Na sklade
3,19 € s DPH| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SILUX Household hubky v tvare kvetiny 4 ks + prísavka
Na sklade
1,22 € s DPH| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 24 |
Špongia Maxi tvarovaná s drôtenkou
Na sklade
0,31 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongia TIPTOP-malá s drôtenkou, 10ks
Na sklade
0,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 10ks |
Špongia tvarovaná s drôtenkou, 10ks
Na sklade
1,34 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 10 ks |
Špongia tvarovná s drôtenkou, 5ks
Na sklade
0,71 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 5 KS |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongiová utierka 15,5 x 18 cm mix farieb bal.5ks
Na sklade
0,86 € s DPH| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
Špongiová utierka Classic, 5ks
Na sklade
1,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 22 BAL x 5 ks |
Suma Auto Oven 2in1, 5L
Na sklade
62,09 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 13 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Suma Bar L66 pre barové umývačky riadu, 5L
Na sklade
37,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
Suma Café Powder C2.1, 566g
Na sklade
26,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 159 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 89 mm |
Suma Grill D9, 2L
Na sklade
17,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
| Dľžka | 265 mm |
| Šírka | 306 mm |
| Výška | 297 mm |
Suma Grill D9, 5L
Na sklade
47,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Suma Nova L6 prostriedok na strojové umývanie riadu, 20 L
Na sklade
159,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Sume Rinse A5 oplachový prostriedok, 5 L
Na sklade
31,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 5,3 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
| Dľžka | 191 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 295 mm |



