- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 204 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky do kuchyne
ECOLAB Topmatic Universal Special čistič do umývačky, 12 kg
Na sklade
123,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 12 kg |
ECOLAB Topmatic Universal Special čistič do umývačky, 25 kg
Na sklade
228,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 25 kg |
ECOLAB Toprinse (Somat Spezial) – oplachový prostriedok do umývačky riadu, 10L
Na sklade
107,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
Eko – KRYSTAL na riad ECO, 750ml
Na sklade
2,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Finish leštidlo do umývačky riadu, 400ml
Na sklade
4,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 400 ml |
| Info o balení | 1 ks = 400 ml |
Finish Quantum All In One kapsule do umývačky riadu 100 ks
Na sklade
16,09 € s DPH
| Hmotnosť | 1,17 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Finish Quantum All In One Lemon kapsule do umývačky riadu 120 ks
Na sklade
17,63 € s DPH
| Hmotnosť | 1,40 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
FLORE čistič umývačky riadu, 250 ml
Na sklade
2,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
GA Edelstahlpfleger – čistič a leštič ušľachtilej ocele, 300ml
Na sklade
18,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,3 l |



