- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 241–264 z 391 výsledkov
Kategórie produktov
Gastro potreby
Potravinová fólia, 30cmx240m
Na sklade
4,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
Potravinová fólia, 45cmx240m
Na sklade
6,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 300 mm |
Príbor drevený hygienicky balený 2, 16,5cm
Na sklade
6,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+lyžica+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Príborová sada WPC 2, 18,5cm
Na sklade
43,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 PAK |
| Farba | hnedá |
Prírez papierový – Noviny, 33x40cm
Na sklade
30,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 PAK á 500 pc |
| Farba | hnedá |
Prírezy papierové nepremastiteľné, 20x27cm
Na sklade
27,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 500 ks |
Prírezy papierové nepremastiteľné, 30x30cm
Na sklade
16,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
Rozetky do podšálky, Ø9cm
Na sklade
4,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 1000 ks |
| Farba | biela |
Šalátová miska, PET, čierna, 1000ml
Na sklade
7,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Skladané utierky TORK, netkaná textília, biele, 105ks
Na sklade
100,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 105 ks |
| Dľžka | 355 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové Bio Nature JUMBO, biele, 25cm
Na sklade
2,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové Bio Nature JUMBO, čierne, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 35 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | čierna |
Slamky papierové Bio Nature rovné, biele, 20cm
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové JUMBO koktejlové, 15cm
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
Slamky papierové JUMBO, červená, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
Slamky papierové JUMBO, zelená, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
Slamky papierové JUMBO, žltá, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | žltá |
Slamky papierové, JUMBO, čierne, 15cm
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 8 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | čierna |
Sviečka kónická, biela
Na sklade
3,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 10 ks |
| Šírka | 245 mm |
| Farba | biela |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, 3dielny, Ø26cm
Na sklade
7,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 26 mm |
| Farba | biela |



