- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 91 výsledkov
Kategórie produktov
transparentná
Poháre z umelej hmoty PP, priehľadné, 200ml
Na sklade
1,75 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty PP, transparentné, 200ml
Na sklade
1,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 70 mm |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 400ml
Na sklade
4,75 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 130 mm |
| Farba | transparentná |
Polievková miska priehľadná PP, 500ml
Na sklade
5,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, PP, transparentná, 350ml
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, zatavovacia, 350ml
Na sklade
3,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 56 mm |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, zatavovacia, 500ml
Na sklade
3,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 80 mm |
| Farba | transparentná |
Rukavice jednorázové mikroténové L, 100ks
Na sklade
0,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Tork Alcohol gélový dezinf. prostriedok, 1L
Na sklade
14,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 91 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | transparentná |
Tork antimikrobiálne penové mydlo, 1L
Na sklade
19,20 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Tork antimikrobiálne tekuté mydlo, 1L
Na sklade
13,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Antimicrobial, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Tork bezalkoholová penová dezinfekcia, 1L
Na sklade
21,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 93 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 251 mm |
| Farba | transparentná |
Tork luxusné penové mydlo jemné, 1L
Na sklade
15,61 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 340 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 150x250mm
Na sklade
5,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 200x300mm
Na sklade
8,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 300x400mm
Na sklade
15,57 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 150x250mm
Na sklade
3,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 170x200mm
Na sklade
3,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 170 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 200x250mm
Na sklade
4,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x350mm
Na sklade
8,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x400mm
Na sklade
8,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x300mm
Na sklade
6,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x400mm
Na sklade
10,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x450mm
Na sklade
15,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Farba | transparentná |



