- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 721–744 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
SÚPRAVA JOBBY Lopatka s vekom + metla
Na sklade
15,19 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
Švédska utierka ULTRA-PLUS, 40x40cm
Na sklade
0,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
| Farba | modrá |
Sviečka kónická, biela
Na sklade
3,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 10 ks |
| Šírka | 245 mm |
| Farba | biela |
Tablety do konvektomatu Rational – čistiace, 100ks
Na sklade
150,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 ks |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, 3dielny, Ø26cm
Na sklade
7,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 26 mm |
| Farba | biela |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, Ø22cm
Na sklade
4,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 220 mm |
TASKI Jontec Futur, 5L
Na sklade
42,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
TASKI Sani Calc, 5L
Na sklade
25,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Taski Sprint Degerm, 5L
Na sklade
36,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | disinfectant effect |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
Termo miska na polievku, 340ml
Dostupné na objednávku
2,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | biela |
Toaletný papier do zásobníka S-ONE, 207m
Na sklade
20,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Toaletný papier JUMBO 28cm, 265m
Na sklade
10,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | sivý |
Toaletný papier JUMBO 28cm, 300m
Na sklade
20,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | biela |
Toaletný papier SO MINI, 111m
Na sklade
23,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Farba | biela |
TONGO aviváž SENSITIVE biela, 3L
Na sklade
7,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 3 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 4 ks |
| Farba | biela |
TONGO Professional prací gél, 3L
Na sklade
11,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 3 liter |
| Info o balení | 1 BAL = 4 ks |
Tork Alcohol gélový dezinf. prostriedok, 1L
Na sklade
14,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 91 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | transparentná |
Tork antimikrobiálne penové mydlo, 1L
Na sklade
19,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Tork antimikrobiálne tekuté mydlo, 1L
Na sklade
13,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Antimicrobial, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka – Centrefeed
Na sklade
33,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |



