- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 505–528 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Obrus Premium, rolovaný, biely
Na sklade
27,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | bei 1,20 m perforiert |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 1200 mm |
| Farba | biela |
Odmasťovač za studena WellDone
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 15 ks x 750 ml |
Odmasťovač za studena WellDone, 5L
Na sklade
18,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
Okena, 5L
Na sklade
5,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Omo Professional Automat White prací prášok, 5,4kg
Na sklade
16,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PC á 5,4 kg |
OPTIMAX Detergent, 5L
Na sklade
23,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
OPTIMAX Dishwash na riad, 5L
Na sklade
10,82 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
Osviežovač vzduchu Miléne
Na sklade
1,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | ocean fresh |
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
Papier na pečenie – hárky, 39x59cm
Na sklade
32,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 390 mm |
| Šírka | 590 mm |
Papier na pečenie v rolke, 38cmx200m
Na sklade
21,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 ks |
| Dľžka | 380 mm |
Papier na pečenie v rolke, 38cmx8m
Na sklade
1,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 45 ks |
Papier na pečenie v rolke, 45cmx200m
Na sklade
27,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
Papier na pečenie, 30x40cm
Na sklade
16,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 500 ks v škatuli |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Papierová miska – hnedý kraft, 350 ml
Na sklade
4,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska – hnedý kraft, 500ml
Na sklade
5,22 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska BOWL, Ø185mm
Na sklade
9,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
4,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
Papierová miska KARO, 500ml
Na sklade
4,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |



