- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 313–336 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
ISOFA PRO umývacia pasta, 4,2kg
Na sklade
14,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 3 ks |
ISOFA PRO umývacia pasta, 5kg
Na sklade
13,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
ISOFA PRO umývacia pasta, 700g
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | Pakete á 20 PC |
ISOLDA Červený pomaranč, sprchový gél, 5L
Na sklade
8,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA konopný krém s pupalkovým olejom, 100ml
Na sklade
1,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém hojivý nechtík, 100ml
Na sklade
1,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém kamilka s arganovým olejom, 100ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém keratin s mandľovým olejom, 100ml
Na sklade
1,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém lanolin s rakytníkovým olejem, 100ml
Na sklade
1,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém oliva s čajovníkovým olejom, 100ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém regeneračný s aloe vera, 100ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém šalvia s biotínom, 100ml
Na sklade
1,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém včelí vosk s materinou dúškou, 100ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA Mydlo tekuté antibakteriálne, 5L
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
ISOLDA Mydlo telové Black Cherry, 400ml
Na sklade
2,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
ISOLDA NEUTRAL tekuté mydlo bez parfumácie a farbív, 5L
Na sklade
9,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
ISOLDA penové mydlo s antibakteriálnou prísadou, 5L
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
ISOLDA Violet energy penové mydlo, 400ml
Dostupné na objednávku
3,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 20 ks |
ISOLDA Violet Energy penové mydlo, 5L
Na sklade
9,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | transparentná žltá |
ISOLDA Violet energy, sprchový gél, 500ml
Na sklade
2,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 15 ks |
ISOLDA Violet energy, sprchový gél, 5L
Na sklade
10,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA Višňa, sprchový gél, 5L
Na sklade
9,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Jar Citrus, 450ml
Na sklade
2,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 450 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 21 PC à 450 ml |



