- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Papierové obaly pre gastro
Papierové desiatové vrecko, biele, 13+7x28cm
Na sklade
3,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 130 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 280 mm |
Papierové desiatové vrecko, biele, 14+7x29cm
Na sklade
22,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Farba | biela |
Papierové desiatové vrecko, hnedé, 14+7x29cm
Na sklade
3,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové poháre bez potlače, biele, 110ml
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 62 mm |
Papierové poháre bez potlače, biele, 200ml
Na sklade
1,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
Papierové poháre bez potlače, biele, 280ml
Na sklade
2,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
Papierové poháre bez potlače, biele, 420ml
Na sklade
3,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 110ml
Na sklade
1,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 200ml
Na sklade
1,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 280ml
Na sklade
2,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | spray bottle / with vaporizer |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 330ml
Na sklade
2,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 510ml
Na sklade
4,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 170 mm |
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
2,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 130 mm |
| Šírka | 200 mm |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
4,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 230 mm |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 250ks
Na sklade
13,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 10x16cm
Na sklade
Papierové tácky hranaté, hnedé, 13x20cm
Na sklade
Papierové tácky hranaté, hnedé, 17x23cm
Na sklade
Papierové taniere hlboké, Ø26cm
Na sklade
8,22 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
Papierové taniere hlboké, Ø29cm
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 290 mm |



