- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 169–192 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Drôtenka kovová JUMBO, 50g, 2 ks
Na sklade
0,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
Drôtenka špirálová nerezová
Na sklade
0,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 240 BAL x 3 ks |
| Farba | strieborná |
Drôtenka špirálová nerezová
Na sklade
0,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 120 BAL x 2 ks |
| Farba | strieborná |
Držiak mopu zametacieho, 100cm
Na sklade
9,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
| Šírka | 100 mm |
Držiak rozmývača na okná, 45cm
Na sklade
5,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
| Šírka | 450 mm |
Duck fresh dics, náhrada 2x36ml
Na sklade
5,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
Duni Dunisoft ECOECHO servítky skladané 1/8, 40 x 40 cm, hnedé
Na sklade
12,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
Duni Dunisoft servítky skladané 1/8, 40 x 40 cm, vanilkové
Na sklade
15,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | krém_20 |
DUNI Royal Granite šerpa, 0,4x24m
Na sklade
30,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 400 mm |
Duni servítky na príbor, hnedé, 65ks
Na sklade
15,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL á 65 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | hnedá |
DURABLE Čistič štítkov, 200ml
Na sklade
7,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
ECOLAB Pro Shine Special, 500ml
Na sklade
11,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
ECOLAB Topmatic Universal Special čistič do umývačky, 12 kg
Na sklade
123,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 12 kg |



