- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 337–360 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Jar Citrus, 900ml
Na sklade
3,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 900 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Jar Expert tabletky do umývačky, 115ks
Na sklade
27,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 BAL x 115 ks |
Jar Profi, 5L
Na sklade
15,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Jednorázové návleky na obuv
Na sklade
3,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | modrá |
JUMBO 19 toaletný papier, 110m
Na sklade
15,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Jumbo 26 toaletný papier, 220m
Na sklade
14,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | biela |
Jumbo Toilet Neutral, 380m
Na sklade
33,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | belosť 72% |
Kartáč na podlahu Top bez tyče
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 12 ks |
| Farba | wood imitation |
Kávová lyžička z dreva, 11cm
Na sklade
1,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 110 mm |
Kazeta na polievku, hranatá, malá
Na sklade
211,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Kleenex mydlová pena – luxusná, 1L
Na sklade
14,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 1000 ml |
Kornút nepremastiteľný, 18x25cm
Na sklade
41,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 1000 ks |
Krabica na pizzu s rovným rohom, 50x50x4cm
Na sklade
36,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 40 mm |



