- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 2569 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Aviváž Coccolino Pure conc, 5L
Na sklade
17,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 310 mm |
Aviváž Víla Fresh, 5L
Na sklade
6,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Water Fresh |
| Info o balení | 1 BAL = 1 ks x 5 l |
Aviváž Víla Oceanic, 5L
Na sklade
6,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | ocean fresh |
| Info o balení | 1 BAL = 1 ks x 5 l |
Badex Satur dezinfekčný, bieliaci a čistiaci prípravok 1 L
Na sklade
1,27 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 8 |
Badex Satur dezinfekčný, bieliaci a čistiaci prípravok 5 L
Na sklade
4,24 € s DPH
| Hmotnosť | 5,63 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Balneo mydlo do penových dávkovačov, 5L
Na sklade
17,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
Bezdotykový automatický dávkovač dezinfekcie 1L
Na sklade
41,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 143 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 272 mm |
| Farba | biela/sivá |
BIO naturell Conditioner Argan Oil & Collagen – 946ml
Na sklade
3,30 € s DPH
| Hmotnosť | 1,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
BIO naturell Conditioner Coconut Oil & Omega 3 – 946ml
Na sklade
3,30 € s DPH
| Hmotnosť | 1,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
BIO naturell hair mask Sweet Almond Oil & Ceramides – 295ml
Na sklade
1,82 € s DPH
| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
BREF wc blok Power Activ Flower Pink 3 × 50 g
Na sklade
3,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,22 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |



