- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2521–2544 z 2569 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Zmeták drevený so závitom, 30cm
Na sklade
2,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 ks |
| Šírka | 300 mm |
Zmeták drevený, 100cm
Na sklade
7,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
| Šírka | 1000 mm |
Zmeták ELY so závitom pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Na sklade
1,59 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Zmeták hnedý TOP s tyčou
Na sklade
3,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | hnedá |
Zmeták Ovalino plastový so závitom 28 cm mix farieb – 1ks
Na sklade
1,86 € s DPH
| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |



