- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2449–2472 z 2575 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Zásobník – CN TP28 Jumbo Maxi biely MJ2
Na sklade
25,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na TP 19 JUMBO mini biely
Na sklade
17,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na utierky, kotúč maxi, biely
Na sklade
27,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na ZZ Univerzál biely
Na sklade
19,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM mydla 500ml Biely
Na sklade
13,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM mydla 1000ml Biely -S6
Na sklade
16,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM- Speňovací 1L -F6-99637
Na sklade
19,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník biely na toaletný papier centerfeed
Na sklade
9,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |
Zásobník na skladaný a rolovaný toal.papier HYBRID ČIERNY
Na sklade
7,79 € s DPH
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Zásobník na utierky v rolke – MAXI, vnútorné odvíjanie BIELY
Na sklade
21,68 € s DPH
| Hmotnosť | 1,79 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke – MAXI, vnútorné odvíjanie BIELY
Na sklade
21,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke – MAXI, vnútorné odvíjanie ČIERNY
Na sklade
21,68 € s DPH
| Hmotnosť | 1,74 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |



