- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 27 výsledkov
Kategórie produktov
modrá
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | modrá |
Cukrárenské vrecká, 16x33cm
Na sklade
12,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 72 KS |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | modrá |
Cukrárenské vrecká, 27x53cm
Na sklade
25,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 72 KS |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 530 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Satino priemyselná rolka, 175m
Na sklade
22,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Satino priemyselná rolka, 350m
Na sklade
32,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 365 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Matic® modré papierové utierky v kotúči, 150m
Na sklade
75,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 388 mm |
| Šírka | 588 mm |
| Výška | 247 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork papierová rola W6, modrá, 250m
Na sklade
61,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | modrá |
Eko – Tork papierová utierka Plus – W1
Na sklade
67,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork priemyselná papierová utierka, 340m
Na sklade
39,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka
Na sklade
66,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka
Na sklade
54,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | modrá |
Jednorázové návleky na obuv
Na sklade
3,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | modrá |
Pronto Multifunkčný čistič, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | modrá |
Rukavice nitrilové modré nepúdrované
Na sklade
6,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size S |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | modrá |
Satino INDUST29, 350m
Na sklade
26,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 rolí |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Švédska utierka ULTRA-PLUS, 40x40cm
Na sklade
0,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
| Farba | modrá |
Tork farebný program, modrá
Na sklade
97,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 385 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
44,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Folded
Na sklade
102,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 105 ks |
| Dľžka | 355 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1 a W2, 119m
Na sklade
41,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1, 255m
Na sklade
58,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
37,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1, 510m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |



