- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 44 výsledkov
Kategórie produktov
hnedá
Box papierová krabička, 152x120x65mm
Na sklade
13,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 20 ks |
| Farba | hnedá |
Burger krabica 200 x 130 x 110
Na sklade
| Rozmery | 50,5 × 47,5 × 8,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 110 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,078 kg |
| Váha balenia | 3,9 kg |
Dressingová miska, 60ml
Na sklade
4,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
| Farba | hnedá |
Duni servítky na príbor, hnedé, 65ks
Na sklade
15,13 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL á 65 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | hnedá |
Gastro servítky EcoNatural, 24x16cm
Na sklade
71,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Kapsa na wrap, 3,9×7,5x10cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 75 mm |
| Rozmer šírka | 39 mm |
| Rozmer výška | 100 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Krabica s vekom na zákusky, 57x37x9cm
Na sklade
1,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | Set |
| Dľžka | 570 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 90 mm |
| Farba | hnedá |
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 170 mm |
| Rozmer šírka | 140 mm |
| Rozmer výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
7,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
Lyžička na zmrzlinu, WPC, hnedá, 9cm, 500ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 500 ks | |
| Rozmer dĺžka | 90 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 215 mm |
| Rozmer šírka | 155 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na polievku kraft, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 25 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 148 mm |
| Rozmer výška | 63 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 183 mm |
| Rozmer výška | 60 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo BIO PACK, 1300ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 130 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 60 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
13,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Obal na jedlo ECO PACK, 1320ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 150 mm |
| Rozmer šírka | 120 mm |
| Rozmer výška | 65 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska – hnedý kraft, 350 ml
Na sklade
4,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska – hnedý kraft, 500ml
Na sklade
5,22 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 150 mm |
| Rozmer výška | 20 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska hranatá, hnedá, 13×18,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska oválna, nepremastiteľná, 10,5×17,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 175 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová taška, hnedá, 18+8x22cm
Na sklade
21,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 250 kusov |
| Dľžka | 180 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | hnedá |



