- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 745–768 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Tork bezalkoholová penová dezinfekcia, 1L
Na sklade
21,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 93 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 251 mm |
| Farba | transparentná |
Tork čistič WC sedadiel, 475ml
Na sklade
52,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | odor neutralizer, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | Transparent clear |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork Ekotex ZZ 3750ks
Na sklade
44,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 248 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork elektronický osviežovač vzduchu
Na sklade
87,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 168 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 185 mm |
| Farba | hliníkovo sivá |
Tork extra jemné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
45,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork farebný program, modrá
Na sklade
97,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 385 mm |
| Farba | modrá |
Tork farebný program, žltá
Na sklade
97,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 385 mm |
| Farba | žltá |
Tork Folded extra jemný toaletný papier, 7560ks
Na sklade
54,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 252 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka
Na sklade
48,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
44,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Folded
Na sklade
102,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 105 ks |
| Dľžka | 355 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Roll
Na sklade
152,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 428 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1 a W2, 119m
Na sklade
41,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1, 255m
Na sklade
58,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
TORK Industrial roll neutral, 300m
Na sklade
26,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Tork jemná čistiaca utierka
Na sklade
56,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork jemné penové mydlo, 1L
Na sklade
81,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork krém neparfumovaný na ruky a telo, 475ml
Na sklade
59,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | floral, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork Long-Lasting čistiaca utierka – Rola
Na sklade
68,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 264 mm |
| Výška | 338 mm |
| Farba | biela |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Bucket
Na sklade
36,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK à 200 pieces |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | tyrkysová |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Centrefeed Roll
Na sklade
112,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK à 200 pieces |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | tyrkysová |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Skladaná
Na sklade
26,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 75 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 105 mm |
| Farba | tyrkysová |



