- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 289–312 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Handra Bodentuch, rôzne farby, 70x60cm
Na sklade
0,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | ružová |
Handra na podlahu – MIKRO, 60x50cm
Na sklade
1,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
Handra netkaná RENÁTA 60 x 80 cm
Na sklade
0,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | biela |
Handra netkaná RENÁTA 70 x 60 cm, biela
Na sklade
0,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | biela |
Handra tkaná MILADA 60 x 100 cm
Na sklade
2,63 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 1000 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 50 cm
Na sklade
1,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 80 cm
Na sklade
2,20 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
HANDY PLUS Plum, 700ml
Na sklade
18,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks x 700 ml |
HDPE tašky, 10kg, 300+140x500mm
Na sklade
1,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | mix farieb |
Horľavá pasta
Na sklade
1,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
Hotelové mydlo Simple and Pure, 15g
Na sklade
0,20 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 250 ks |
Hygienické vrecká biele, 30ks
Na sklade
0,36 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 30 ks |
Hygienické vreckovky Tento Natural Softness
Na sklade
1,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 27 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Hypofoam chlórový prostriedok na podlahy, 23kg
Na sklade
130,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Výška | 395 mm |
Igelitové tašky s uchom, 30mi, 30x18x48cm
Na sklade
7,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 480 mm |
| Farba | biela |
ISOFA HARD tekutá umývacia pasta, 3,5kg
Na sklade
14,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
ISOFA HARD tekutá umývacia pasta, 4×1,7kg
Na sklade
30,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 4 ks |
ISOFA HARD tekutá umývacia pasta, 700g
Na sklade
3,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
ISOFA MAX umývacia pasta, 3,5kg
Na sklade
15,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 3 ks |
ISOFA MAX umývacia pasta, 4×1,7kg
Na sklade
32,03 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
ISOFA MAX umývacia pasta, 700g
Na sklade
4,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 233 mm |



