- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 241–264 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Eko – Tork servítka – obed
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 KS á 200 servítok |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Eko – Tork Singlefold extra jemné papierové utierky 2vrst.
Na sklade
48,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Singlefold jemné papierové utierky
Na sklade
57,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork viacúčelová papierová utierka-mini, 125m
Na sklade
64,77 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 11 rolí |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® extra jemné biele servítky do zásobníka, dekór
Na sklade
62,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® servítky do zásobníka
Na sklade
69,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® biele servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
86,64 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
72,36 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Eko – Wepa skladané utierky na ruky V fold
Na sklade
33,51 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 336 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
ELEGANCE Kozmetický set 2+2
Na sklade
0,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 500 ks |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 100ml
Na sklade
6,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 59 mm |
| Šírka | 59 mm |
| Výška | 54 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 160ml
Na sklade
4,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Art. Nr. 8696 |
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 58 mm |
| Šírka | 58 mm |
| Výška | 76 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 230ml
Na sklade
4,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 72 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 60ml
Na sklade
4,49 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik okrúhly číry, 65ml
Na sklade
3,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Farba | transparentná |
Finish leštidlo do umývačky riadu, 400ml
Na sklade
4,42 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 400 ml |
| Info o balení | 1 ks = 400 ml |
Finito kuchynská utierka, 2ks
Na sklade
0,90 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 2 role |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Finito Maxi rola, 80m
Na sklade
2,19 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Fixinela Desi WC, 500ml
Na sklade
3,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 21 ks x 0,5 l |
Fixinela vodný kameň, 5L
Na sklade
15,98 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
Fixinela WC gél Aktív, 750ml
Na sklade
3,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
FLORE čistič umývačky riadu, 250 ml
Na sklade
2,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |



