- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 81 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
TORK hygiena
Tork 1-vrstvové papierové utierky do Tork utesneného zásobníka W6 (6 ks)
Na sklade
55,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork antimikrobiálne tekuté mydlo, 1L
Na sklade
13,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Antimicrobial, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Tork biele čistiace vlhčené utierky na ruky vo vedierku W14
Na sklade
21,22 € s DPH
| Hmotnosť | 1,30 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork čistiace vlhčené utierky na čistenie povrchov vo vedierku W15
Na sklade
17,87 € s DPH
| Hmotnosť | 1,22 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu A1
Na sklade
10,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tork dávkovač na mydlá a dezinfekčné prostriedky S4, čierny 1000ml
Na sklade
55,74 € s DPH
| Hmotnosť | 0,49 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork elektronický osviežovač vzduchu
Na sklade
87,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 168 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 185 mm |
| Farba | hliníkovo sivá |
Tork elektronický osviežovač vzduchu, biely A1
Na sklade
99,78 € s DPH
| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork extra jemné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
45,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty papierová utierka – malý kotúč 170 m (W1/W2, 2 ks)
Na sklade
34,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Heavy-Duty papierová utierka 340m W1 modrá
Na sklade
41,93 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Heavy-Duty papierová utierka modrá W1/W2 ,2 vr, 2×170 m, (2 ks)
Na sklade
34,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork jemne parfumované tekuté mydlo S4 – 1000 ml
Na sklade
6,70 € s DPH
| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork Jumbo toalet.papier T1 360m Ø 26 2vr. (6 ks)
Na sklade
27,18 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
TORK Kotúč so stredovým odvíjaním Mini 120m (biela) M1 1vrst. (11ks)
Na sklade
53,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Krém bez parfumácie na ruky a telo S2 475 ml
Na sklade
6,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,51 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | floral, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu A1
Na sklade
10,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tork Long-Lasting čistiace utierky, modré W8 – 8×40 ks
Na sklade
96,22 € s DPH
| Hmotnosť | 3,41 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork luxusné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
7,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | lila |
Tork Matic® extra dlhé papierové utierky H1 – 1-vr, 280 m biela (6ks)
Na sklade
91,14 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |



