- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 81 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
TORK hygiena
Tork Matic® jemné papierové utierky na ruky H1 2-vr, 150 m biela (6ks)
Na sklade
58,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Matic® jemné papierové utierky na ruky H1, 2vrst., 150 m, zelené (6 ks
Na sklade
54,43 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Matic® papierové utierky na ruky v kotúči natural Advanced H1 (6 ks)
Na sklade
57,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Matic® zásobník na papierové utierky na ruky v rolke, manuálny, H1, biely
Na sklade
185,16 € s DPH
| Hmotnosť | 3,51 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Mid-size toaletný papier T6 100m 2vr. (27ks)
Na sklade
60,96 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Mid-size Twin zásobník na toalet.papier T6
Na sklade
53,33 € s DPH
| Hmotnosť | 1,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork mini extra jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork Mini jemne parfumované tekuté mydlo S2 – 475 ml
Na sklade
2,98 € s DPH
| Hmotnosť | 0,52 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Mini jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
35,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | žltá |
Tork Mini jemné tekuté mydlom, 525ml
Na sklade
42,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | žltá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo S2 – 475ml
Na sklade
3,69 € s DPH
| Hmotnosť | 0,53 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
37,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork mini tekuté mydlo pre citlivú pokožku S5 – 525 ml
Na sklade
5,17 € s DPH
| Hmotnosť | 0,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky S5 – biely
Na sklade
50,37 € s DPH
| Hmotnosť | 0,39 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, biely
Na sklade
44,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 106 mm |
| Výška | 239 mm |
| Farba | biela |
Tork modré papierové utierky Plus W1 510 m
Na sklade
62,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork neutralizátor zápachu do osviežovača vzduchu, 75ml
Na sklade
9,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork OptiServe® bezdutinkový toaletný papier T7 (24 ks)
Na sklade
52,96 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork osviežovač vzduchu Constant, jarný vánok A3
Na sklade
17,16 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork osviežovač vzduchu Constant, kvet
Na sklade
20,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 112 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 118 mm |
| Farba | biela |
Tork osviežovač vzduchu Constant, kvetinový A3
Na sklade
17,16 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork osviežovač vzduchu Constant, neutralizátor zápachov A3
Na sklade
17,16 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork ovocná vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | tropical fruit, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |



