- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–81 z 81 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
TORK hygiena
Tork Xpress® MULTIFOLD Premium jemná skladaná utierka na ruky H2 2-vr, celulóza biela 2100ks
Na sklade
63,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpressnap Snack® biele servítky do zásobníka N10 – 9000ks
Na sklade
63,00 € s DPH
| Hmotnosť | 8,30 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpressnap Snack® zásobník na servítky strieborný N10
Na sklade
79,30 € s DPH
| Hmotnosť | 1,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, biely
Na sklade
7,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, čierny
Na sklade
7,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, čierny
Na sklade
48,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | cartridge 1 L |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 122 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 305 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na osviežovač vzduchu Constant A3 – čierny
Na sklade
89,53 € s DPH
| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork zásobník na skladané utierky, červený
Na sklade
62,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 427 mm |
| Šírka | 374 mm |
| Výška | 394 mm |
| Farba | čierno-červená |
Tork zásobník na toaletný papier Jumbo kotúč, biely T1
Na sklade
71,44 € s DPH
| Hmotnosť | 1,90 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |



