- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2137–2160 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Tulipán Negro telové mlieko Kiss Fresa Y Nata 400ml s pumpičkou
Na sklade
6,20 € s DPH
| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tulipán Negro telové mlieko Manteca de Karité&Aceite de Coco 400ml
Na sklade
4,56 € s DPH
| Hmotnosť | 0,44 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Univerzálna utierka LUCART ECO NATURAL 500 CF – 6 ks
Na sklade
26,43 € s DPH
| Hmotnosť | 6,27 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 40 |
Uprat. vozík SPRINTUS 3Plus 2x17L- B300
Na sklade
146,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Upratovací vozík 1x25L vedro, chrom. konštrukcia, žmýkací lis a vanička
Na sklade
95,14 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík 2 x 25l vedrá, chrom. konštrukcia, žmýkací lis, držiak na smeti
Na sklade
140,27 € s DPH
| Hmotnosť | 10,05 kg |
|---|---|
| Balenie | 2 |
Upratovací vozík chrom. konštrukcia Kombi mini s príslušenstvom 1ks
Na sklade
218,26 € s DPH
| Hmotnosť | 10,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík KENTUCKY PROFI červený 24 L + 8L žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík KENTUCKY PROFI modrý 24 L + 8L žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík KENTUCKY PROFI zelený 24 L + 8L žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík KENTUCKY PROFI žltý 24 L + 8L žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík plastový 2 x 18l vedrá s plochým žmýkačom, vanička
Na sklade
86,86 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie | 2 |
Upratovací vozík plastový 2 x 25 L, úchyt na vrece, žmýkací lis 1ks
Na sklade
192,30 € s DPH
| Hmotnosť | 16,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík plastový malý 2 x 10 L
Na sklade
39,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Upratovací vozík PROFI červený 20 L, žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Upratovací vozík PROFI zelený 20 L, žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |



