- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 553–576 z 704 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky
SIDOLUX UNIVERSAL GreanTea with Cherry Blossoms 1L
Na sklade
1,80 € s DPH| Hmotnosť | 1,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SIDOLUX UNIVERSAL Marseillské mydlo s levanduľou 1L
Na sklade
1,80 € s DPH| Hmotnosť | 1,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SIDOLUX UNIVERSAL Marseillské mydlo s levanduľou 5L
Na sklade
7,50 € s DPH| Hmotnosť | 5,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Sifo čistič odpadového potrubia, 500g
Na sklade
5,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | fľaša 0,5 kg |
SILUX Household hubky v tvare kvetiny 4 ks + prísavka
Na sklade
1,22 € s DPH| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 24 |
Sirafan Speed, 5L
Na sklade
79,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Sirafan Speed, 750ml
Na sklade
12,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Školská špongia
Na sklade
0,37 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | mix farieb |



