- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 27 výsledkov
Papierové vrecká a tašky
Papierová taška biela s papierovým motúzom 250x150x290cm – 50ks
Na sklade
6,77 € s DPH| Hmotnosť | 1,65 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 300 |
Papierová taška biela s papierovým uchom 26x17x27cm – 50ks
Na sklade
6,77 € s DPH| Hmotnosť | 1,41 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška biela s papierovým uchom 32x17x27cm – 50ks
Na sklade
7,87 € s DPH| Hmotnosť | 1,61 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 18x8x22cm – 50ks
Na sklade
4,54 € s DPH| Hmotnosť | 0,88 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 26x17x27cm – 50ks
Na sklade
5,22 € s DPH| Hmotnosť | 1,44 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x16x27cm – 50ks
Na sklade
6,08 € s DPH| Hmotnosť | 1,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x16x39cm – 50ks
Na sklade
7,68 € s DPH| Hmotnosť | 1,90 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x21x33cm – 50ks
Na sklade
7,31 € s DPH| Hmotnosť | 2,36 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška, hnedá, 18+8x22cm
Na sklade
21,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 250 kusov |
| Dľžka | 180 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 22x10x28cm
Na sklade
6,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 280 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 26x17x25cm
Na sklade
6,01 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 250 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 32x16x39cm
Na sklade
12,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 32x21x33cm
Na sklade
8,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 330 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové desiatové vrecko, biele, 10+5x22cm, 100ks
Na sklade
2,19 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 220 mm |
Papierové desiatové vrecko, biele, 11+6x24cm, 100ks
Na sklade
2,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 240 mm |
Papierové desiatové vrecko, biele, 13+7x28cm
Na sklade
3,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 130 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 280 mm |
Papierové desiatové vrecko, biele, 14+7x29cm
Na sklade
22,63 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Farba | biela |
Papierové desiatové vrecko, hnedé, 14+7x29cm
Na sklade
3,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové vrecko na Hamburger, 16x16cm
Na sklade
6,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
Papierové vrecko na Hamburger, biele, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | biela |
Papierové vrecko na Hamburger, hnedé, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové vrecko na Hot-Dog, 9x20cm
Na sklade
5,20 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 200 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 15+6x29cm
Na sklade
33,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 60 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 290 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 18+6x32cm
Na sklade
41,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 340 mm |



