- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 20 výsledkov
Papierové krabičky a boxy
Box na hamburger DOUBLE POT, bez potlače
Na sklade
21,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 110 mm |
Box na hamburger DOUBLE POT, s potlačou
Na sklade
23,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 100 mm |
Box papierová krabička, 152x120x65mm
Na sklade
13,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 20 ks |
| Farba | hnedá |
Burger Box hnedý 1-dielny 128x128x110 bez potlače – 50ks
Na sklade
9,26 € s DPH| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Burger Box hnedý 2-dielny 192x192x110 bez potlače – 50ks
Na sklade
11,05 € s DPH| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Burger krabica 200 x 130 x 110
Na sklade
| Rozmery | 50,5 × 47,5 × 8,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 110 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,078 kg |
| Váha balenia | 3,9 kg |
Cukrárenská krabica 380 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 380 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,134 kg |
| Váha balenia | 6,7 kg |
Cukrárenská krabica 390 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 390 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,278 kg |
| Váha balenia | 13,9 kg |
Cukrárenská krabica 550 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 550 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,176 kg |
| Váha balenia | 8,6 kg |
Cukrárenská krabica 570 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 570 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,355 kg |
| Váha balenia | 17,6 kg |
Deliaca priečka pre: Box na hamburger DOUBLE POT
Na sklade
5,39 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Výška | 110 mm |
Kapsa na wrap, 3,9×7,5x10cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 75 mm |
| Rozmer šírka | 39 mm |
| Rozmer výška | 100 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Krabica na zákusky
Na sklade
15,99 € – 36,29 €Price range: 15,99 € through 36,29 € s DPH
200 x 130 x 100
220 x 220 x 100
225 x 160 x 90
250 x 250 x 100
265 x 175 x 80
290 x 290 x 100
| Rozmery | - |
|---|---|
| Dostupné Variácie | 200 x 130 x 100, 220 x 220 x 100, 225 x 160 x 90, 250 x 250 x 100, 265 x 175 x 80, 290 x 290 x 100 |
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
Cena za 1 kusCena za kus | €, 0,26 €, 0,36 €, 0,41 €, 0,48 €, 0,53 €, 0,59 € |
| Rozmer dĺžka | 200 mm, 220 mm, 225 mm, 250 mm, 265 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer šírka | 130 mm, 160 mm, 175 mm, 220 mm, 250 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer výška | 100 mm, 80 mm, 90 mm, mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,060 kg, 0,062 kg, 0,072 kg, 0,091 kg, 0,103 kg, 0,137 kg |
| Váha balenia | 3,1 kg, 3,7 kg, 4,2 kg, 4,5 kg, 5,2 kg, 7,1 kg, kg |
Výber možností
Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.
Krabica s vekom na zákusky, 57x37x9cm
Na sklade
1,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | Set |
| Dľžka | 570 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 90 mm |
| Farba | hnedá |
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 170 mm |
| Rozmer šírka | 140 mm |
| Rozmer výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
7,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
Obal na jedlo BIO PACK, 1300ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 130 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 60 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo ECO PACK, 1320ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 150 mm |
| Rozmer šírka | 120 mm |
| Rozmer výška | 65 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |




