- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 44 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
PROFF prací gel na pranie Levanduľa 3L - 42 PD
3,15 € s DPH
hnedá
Box papierová krabička, 152x120x65mm
Na sklade
13,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 20 ks |
| Farba | hnedá |
Burger krabica 200 x 130 x 110
Na sklade
Dressingová miska, 60ml
Na sklade
4,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
| Farba | hnedá |
Duni servítky na príbor, hnedé, 65ks
Na sklade
15,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL á 65 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | hnedá |
Gastro servítky EcoNatural, 24x16cm
Na sklade
71,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Kapsa na wrap, 3,9×7,5x10cm
Na sklade
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
7,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
Lyžička na zmrzlinu, WPC, hnedá, 9cm, 500ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 500 ks | |
| Rozmer dĺžka | 90 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade
Miska na polievku kraft, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 25 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
Obal na jedlo BIO PACK, 1300ml
Na sklade
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
13,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Obal na jedlo ECO PACK, 1320ml
Na sklade
Papierová miska – hnedý kraft, 350 ml
Na sklade
4,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska – hnedý kraft, 500ml
Na sklade
5,22 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
Papierová miska hranatá, hnedá, 13×18,5x3cm
Na sklade
Papierová miska oválna, nepremastiteľná, 10,5×17,5x3cm
Na sklade
Papierová taška, hnedá, 18+8x22cm
Na sklade
21,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 250 kusov |
| Dľžka | 180 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | hnedá |



