- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 186 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
LDPE vrecia zelené 500x600/0,080mm 35L 15ks
1,48 € s DPH
biela
Eko – Tork Jumbo toaletný papier – Universal, 480m
Na sklade
31,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Matic® papierové utierky v kotúči, 280m
Na sklade
89,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 280 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Mini Jumbo Neutral
Na sklade
29,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Mini Jumbo toaletný papier Advanced
Na sklade
37,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 940 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová rola W6, biela, 250m
Na sklade
57,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 195 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1 a W2, 255m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová utierka Plus-QuickDry, 125m
Na sklade
62,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 19,5 cm
Na sklade
82,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 195 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 24,7 cm
Na sklade
94,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 247 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky
Na sklade
80,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 410 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky
Na sklade
70,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 270 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka – mini, 120m
Na sklade
55,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed, Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 520 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka Plus, 67m
Na sklade
39,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 ks |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Výška | 0 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka, 300m
Na sklade
52,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed, Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 585 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork servítka – obed
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 KS á 200 servítok |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Eko – Tork Singlefold extra jemné papierové utierky 2vrst.
Na sklade
48,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Singlefold jemné papierové utierky
Na sklade
57,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork viacúčelová papierová utierka-mini, 125m
Na sklade
64,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 11 rolí |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® extra jemné biele servítky do zásobníka, dekór
Na sklade
62,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® servítky do zásobníka
Na sklade
69,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® biele servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
86,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
72,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Eko – Wepa skladané utierky na ruky V fold
Na sklade
33,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 336 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |



