- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
201 mm
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky
Na sklade
80,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 410 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky
Na sklade
70,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 270 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap® stolný zásobník na servítky sivý
Na sklade
42,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | svetlosivá |



