- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2353–2376 z 2585 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Vrece igelitové, 140L
Na sklade
4,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrece igelitové, 240L
Na sklade
3,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 10 ks |
Vrece igelitové, 30L
Na sklade
1,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
Vrece igelitové, extra pevné, 60L
Na sklade
1,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
0,57 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 60 rolí x 20 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 720 mm |
| Farba | biela |



