- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2017–2040 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Tork Jumbo toalet.papier T1 360m Ø 26 2vr. (6 ks)
Na sklade
27,18 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
TORK Kotúč so stredovým odvíjaním Mini 120m (biela) M1 1vrst. (11ks)
Na sklade
53,63 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Krém bez parfumácie na ruky a telo S2 475 ml
Na sklade
6,35 € s DPH| Hmotnosť | 0,51 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork krém neparfumovaný na ruky a telo, 475ml
Na sklade
59,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | floral, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu A1
Na sklade
10,71 € s DPH| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tork Long-Lasting čistiace utierky, modré W8 – 8×40 ks
Na sklade
96,22 € s DPH| Hmotnosť | 3,41 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork luxusné penové mydlo jemné, 1L
Na sklade
15,61 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 340 mm |
| Farba | transparentná |
Tork luxusné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
7,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | lila |
TORK M-roll Neutral, 275m
Na sklade
37,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Farba | biela |
Tork Matic® extra dlhé papierové utierky H1 – 1-vr, 280 m biela (6ks)
Na sklade
91,14 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Matic® jemné papierové utierky na ruky H1 2-vr, 150 m biela (6ks)
Na sklade
58,52 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Matic® jemné papierové utierky na ruky H1, 2vrst., 150 m, zelené (6 ks
Na sklade
54,43 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Matic® papierové utierky na ruky v kotúči natural Advanced H1 (6 ks)
Na sklade
57,63 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Matic® zásobník na papierové utierky na ruky v rolke, manuálny, H1, biely
Na sklade
185,16 € s DPH| Hmotnosť | 3,51 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Mid-size toaletný papier T6 100m 2vr. (27ks)
Na sklade
60,96 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Mid-size Twin zásobník na toalet.papier T6
Na sklade
53,33 € s DPH| Hmotnosť | 1,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork mini čistič WC sedadiel, 525ml
Na sklade
10,71 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | odor neutralizer |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 196 mm |
| Šírka | 392 mm |
| Výška | 208 mm |
| Farba | Transparent clear |
Tork mini extra jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
4,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork Mini jemne parfumované tekuté mydlo S2 – 475 ml
Na sklade
2,98 € s DPH| Hmotnosť | 0,52 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Mini jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
35,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | žltá |
Tork Mini jemné tekuté mydlom, 525ml
Na sklade
42,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | žltá |
Tork Mini Jumbo extra jemný toaletný papier, 120m
Na sklade
64,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Tork mini mlieko na ruky pre citlivú pokožku, 525ml
Na sklade
9,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 8 ks |
| Farba | biela |



