- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Papierové obaly pre gastro
Papierové taniere plytké, Ø18cm
Na sklade
3,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 180 mm |
Papierové vrecko na Hamburger, 16x16cm
Na sklade
6,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
Papierové vrecko na Hamburger, biele, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | biela |
Papierové vrecko na Hamburger, hnedé, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové vrecko na Hot-Dog, 9x20cm
Na sklade
5,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 200 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 15+6x29cm
Na sklade
33,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 60 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 290 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 18+6x32cm
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 340 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 22+5x34cm
Na sklade
49,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 340 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 26+7x40cm
Na sklade
61,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 400 mm |
Papierové vrecko, 14x19cm
Na sklade
8,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 190 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 110ml
Na sklade
1,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 62 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 200ml
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | beige |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 280ml
Na sklade
2,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 280 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Výška | 91 mm |
| Farba | beige |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 330ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 420ml
Na sklade
3,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Papierový tanier plytký, hnedý, Ø23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Pizza krabica 320 x 320 x 35
Na sklade
27,55 € s DPH
| Rozmery | 80,0 × 40,0 × 13,5 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 320 mm |
| Rozmer šírka | 320 mm |
| Rozmer výška | 35 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,107 kg |
| Váha balenia | 10,7 kg |
Podnos na poháre (PAP), 2 poháre
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 40 mm |
Podnos na poháre (PAP), 4 poháre
Na sklade
8,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
Polievkový hnedý kraft, 350ml
Na sklade
9,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |
Polievkový hnedý kraft, 400ml
Na sklade
4,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |
Prírez papierový – Noviny, 33x40cm
Na sklade
30,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 PAK á 500 pc |
| Farba | hnedá |
Prírezy papierové nepremastiteľné, 20x27cm
Na sklade
27,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 500 ks |



