- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 20 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 20 BAL x 50 ks
Dressingové misky, PP, 30ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |
Dressingové misky, PP, 50ml
Na sklade
1,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingové misky, PP, 80ml
Na sklade
1,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 80 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 100ml
Na sklade
6,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 59 mm |
| Šírka | 59 mm |
| Výška | 54 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 60ml
Na sklade
4,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | transparentná |
Papierové poháre bez potlače, biele, 110ml
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 62 mm |
Papierové poháre bez potlače, biele, 200ml
Na sklade
1,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
Papierové poháre bez potlače, biele, 280ml
Na sklade
2,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 110ml
Na sklade
1,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 200ml
Na sklade
1,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 280ml
Na sklade
2,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | spray bottle / with vaporizer |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 330ml
Na sklade
2,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 110ml
Na sklade
1,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 62 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 200ml
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | beige |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 280ml
Na sklade
2,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 280 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Výška | 91 mm |
| Farba | beige |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 330ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
Pohár priesvitný 100% kompostovateľný, 300ml
Na sklade
4,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 84 mm |
Viečka pre: Dressingové misky, PP
Na sklade
0,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |
Viečka pre: Dressingové misky, PP, Ø70mm
Na sklade
0,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko vypuklé, čierne, Ø62mm
Na sklade
1,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 62 mm |
| Farba | čierna |



