- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 22 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
1 KTN = 20 BAL x 100 ks
Dressingová miska PP, čierna, 50ml
Na sklade
1,43 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
HDPE tašky, 10kg, 300+140x500mm
Na sklade
1,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | mix farieb |
Jednorázové návleky na obuv
Na sklade
3,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | modrá |
Kávová lyžička z dreva, 11cm
Na sklade
1,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 110 mm |
Lyžica (PP) znovu použiteľná biela, 18,5cm
Na sklade
2,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Lyžica WPC Premium, hnedá, 18cm
Na sklade
2,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Lyžica z dreva, 16cm
Na sklade
2,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 160 mm |
Mikroténové tašky blokované biele, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované, 10kg, 300x180x550mm
Na sklade
2,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Tragfähigkeit 10 kg |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
Miska dressingová, 50ml
Na sklade
1,46 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska dressingová, 80ml
Na sklade
1,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Nôž (PP) znovu použiteľný biely, 18,5cm
Na sklade
2,25 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Nôž WPC Premium, hnedý, 18cm
Na sklade
2,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Papierové desiatové vrecko, biele, 10+5x22cm, 100ks
Na sklade
2,19 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 220 mm |
Papierové desiatové vrecko, biele, 11+6x24cm, 100ks
Na sklade
2,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 240 mm |
Papierové desiatové vrecko, biele, 13+7x28cm
Na sklade
3,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 130 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 280 mm |
Papierové desiatové vrecko, hnedé, 14+7x29cm
Na sklade
3,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
2,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 170 mm |
Vákuové vrecká varné, 170x200mm
Na sklade
10,01 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 170 mm |
| Šírka | 200 mm |
Vidlička WPC Premium, hnedá, 18cm
Na sklade
2,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Viečko priesvitné pre dresingovú misku
Na sklade
1,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |



