- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 91 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Japanese Cherry 5L
7,50 € s DPH
transparentná
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x500mm
Na sklade
17,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x600mm
Na sklade
17,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 150x250mm
Na sklade
10,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 215x300mm
Na sklade
16,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 215 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 300x400mm
Na sklade
35,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká varné, 90mic, 200x250mm
Na sklade
15,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá s viečkom, PET, 750ml
Na sklade
8,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá s viečkom, PET, transparentná, 1500ml
Na sklade
22,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá, extra pevná, 750ml
Na sklade
6,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP, 227x178x100mm
Na sklade
90,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 260 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP, 227x178x80mm
Na sklade
88,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 280 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička s viečkom OPS R183, transparentná
Na sklade
46,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Viečka pre: Dressingové misky, PP, Ø70mm
Na sklade
0,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko (PET), Ø95mm
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 99 mm |
| Šírka | 99 mm |
| Výška | 14 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko na vaničku 227×178, 25ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 25 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Viečko na vaničku, 227x178mm
Na sklade
2,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 25 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko PP na misku 750-1500ml
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Farba | transparentná |
Viečko PP na misku, 125-500ml
Na sklade
2,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko PP okrúhle, Ø115mm
Na sklade
1,98 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Šalátová miska, Ø150mm
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 155 mm |
| Výška | 25 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Menu misa do mikrovlnky, 50ks
Na sklade
6,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Misky okrúhle, PP
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Šalátová miska, 172x120mm
Na sklade
6,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 172 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Šalátová miska, Ø185mm
Na sklade
4,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | transparentná |



