- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 121–144 z 186 výsledkov
Kategórie produktov
biela
Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka – Centrefeed
Na sklade
33,63 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Tork extra jemné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
45,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork Folded extra jemný toaletný papier, 7560ks
Na sklade
54,30 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 252 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka
Na sklade
48,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Roll
Na sklade
152,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 428 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | biela |
TORK Industrial roll neutral, 300m
Na sklade
26,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Tork jemná čistiaca utierka
Na sklade
56,46 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork jemné penové mydlo, 1L
Na sklade
81,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork krém neparfumovaný na ruky a telo, 475ml
Na sklade
59,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork Long-Lasting čistiaca utierka – Rola
Na sklade
68,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 264 mm |
| Výška | 338 mm |
| Farba | biela |
TORK M-roll Neutral, 275m
Na sklade
37,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Farba | biela |
Tork mini extra jemné tekuté mydlo, 475ml
Na sklade
4,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | biela |
Tork Mini Jumbo extra jemný toaletný papier, 120m
Na sklade
64,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Tork mini mlieko na ruky pre citlivú pokožku, 525ml
Na sklade
9,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 8 ks |
| Farba | biela |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, biely
Na sklade
44,34 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 106 mm |
| Výška | 239 mm |
| Farba | biela |
Tork Multifold papierové utierky, 2400ks
Na sklade
50,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 322 mm |
| Farba | biela |
Tork Multifold papierové utierky, 2700ks
Na sklade
102,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork odpadkový kôš, 5L
Na sklade
32,98 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 190 mm |
| Výška | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork osviežovač vzduchu Constant, kvet
Na sklade
20,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 112 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 118 mm |
| Farba | biela |
Tork papierová utierka Plus W1, 510m
Na sklade
43,74 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork papierová utierka pre W1 a W2, 460m
Na sklade
41,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 245 mm |
| Farba | biela |
Tork Penové mydlo Luxusné, 800ml
Na sklade
65,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 72 mm |
| Šírka | 109 mm |
| Výška | 160 mm |
| Farba | biela |
Tork penové mydlo, 800ml
Na sklade
70,82 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 800 ml = 2000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,8 l |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 58 mm |
| Farba | biela |
Tork priemyselné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
48,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |



