- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 265–288 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Fólia PP/PET 240 mm, 52 mic, PEEL
Na sklade
25,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET 380 mm, PEEL, 8 kg
Na sklade
80,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 380 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET, 185mm, 250m
Na sklade
23,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | transparentná |
Food box L, 2500ml
Na sklade
16,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK á 40 PC |
| Dľžka | 138 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 88 mm |
| Farba | kraft |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Adrenalin, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Baby Powder, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Clementine, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Green Apple, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Mango Island, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Vanilla, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Systems dávkovač vône, biely
Na sklade
46,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 95 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 235 mm |
| Farba | biela |
Freshmarker detské vlhčené utierky s klipom, 72ks
Na sklade
1,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 72 ks |
GA Edelstahlpfleger – čistič a leštič ušľachtilej ocele, 300ml
Na sklade
18,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,3 l |
GAIL antibakteriálne mydlo, 5L
Na sklade
5,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Gastro servítky EcoNatural, 24x16cm
Na sklade
71,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
GOLD FLOOR na podlahu Orange, 1,5L
Na sklade
2,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks x 1,5 l |
| Farba | oranžová |
GOLD FLOOR univerzálny prípravok na podlahu, 5L
Na sklade
6,22 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
GOLD WINDOW Amoniak modrý, 750ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
GOLD WINDOW Antipara, 750ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
GOLD WINDOW Ocot zelený, 750ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
GrilPur, 400ml
Na sklade
3,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 400 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks x 0,4 l |



