- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 121–144 z 234 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Fresh Lemon 5L
7,50 € s DPH
Kozmetika
HANDY PLUS Plum, 700ml
Na sklade
18,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks x 700 ml |
Hotelové mydlo Simple and Pure, 15g
Na sklade
0,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 250 ks |
ISOLDA Červený pomaranč, sprchový gél, 5L
Na sklade
8,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA konopný krém s pupalkovým olejom, 100ml
Na sklade
1,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém hojivý nechtík, 100ml
Na sklade
1,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém kamilka s arganovým olejom, 100ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém keratin s mandľovým olejom, 100ml
Na sklade
1,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém lanolin s rakytníkovým olejem, 100ml
Na sklade
1,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém oliva s čajovníkovým olejom, 100ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém regeneračný s aloe vera, 100ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém šalvia s biotínom, 100ml
Na sklade
1,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA krém včelí vosk s materinou dúškou, 100ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
ISOLDA Mydlo tekuté antibakteriálne, 5L
Na sklade
16,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
ISOLDA Mydlo telové Black Cherry, 400ml
Na sklade
2,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
ISOLDA NEUTRAL tekuté mydlo bez parfumácie a farbív, 5L
Na sklade
9,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
ISOLDA Violet energy penové mydlo, 400ml
Dostupné na objednávku
3,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 20 ks |
ISOLDA Violet energy, sprchový gél, 500ml
Na sklade
2,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 15 ks |
ISOLDA Violet energy, sprchový gél, 5L
Na sklade
10,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA Višňa, sprchový gél, 5L
Na sklade
9,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |



