- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–96 z 234 výsledkov
Kozmetika
Fresh Juice tekuté mydlo GREEN TANGERINE & PALMAROSA 460ml
Na sklade
1,21 € s DPH
| Hmotnosť | 0,51 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
GAIL antibakteriálne mydlo, 5L
Na sklade
5,89 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Green Pharmacy balzam na pery pre intenzívnu úľavu 3,6g
Na sklade
1,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 24 |
Green Pharmacy hydratačný balzam na pery aloe a limetka 3,6g
Na sklade
1,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 24 |
Green Pharmacy Jemný čistiaci gél na tvár 270ml – Šalvia a olej z hroznových semienok
Na sklade
2,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,31 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Green Pharmacy krém na ruky a nechty – Aloe a Avokádový olej 100ml
Na sklade
1,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 30 |
Green Pharmacy krém na ruky a nechty – Efekt druhej kože 3v1 100ml
Na sklade
1,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 30 |
Green Pharmacy krém na ruky a nechty – Harmanček a ľanový olej 100ml
Na sklade
1,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 30 |
Green pharmacy krém na ruky a nechty 100ml olivový olej a goji
Na sklade
1,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie | 30 |
Green Pharmacy krém na ruky a nechty Lastovičník 100ml
Na sklade
1,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,11 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 30 |
Green Pharmacy masážny olej 200 ml – Spevňujúci telový
Na sklade
2,66 € s DPH
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Green Pharmacy šampón na suché vlasy 350 ml – Arganový olej a Granátové jablko
Na sklade
2,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,40 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Green Pharmacy šampón pre mastné vlasy 350 ml – Nechtík a rozmarínový olej
Na sklade
2,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,41 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Green Pharmacy šampón pre mastnú pokožku hlavy a suché končeky vlasov 350 ml – Ženšen
Na sklade
2,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,40 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy 350 ml – Žihľava a olej z koreňov lopúcha
Na sklade
2,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,41 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Green Pharmacy šampón proti lupinám 350 ml – Brezové púčiky a ricínový olej
Na sklade
2,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,40 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov 350 ml – Lopúch a pšeničné proteíny
Na sklade
2,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,41 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Green Pharmacy Soľ do kúpeľa 1000 g – Cinnamon & Sweet orange
Na sklade
3,37 € s DPH
| Hmotnosť | 1,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Green Pharmacy Soľ do kúpeľa 1000 g – Damask rose & White musk
Na sklade
3,37 € s DPH
| Hmotnosť | 1,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Green Pharmacy Soľ do kúpeľa 1000 g – Rosemary & Maroccan mint
Na sklade
3,37 € s DPH
| Hmotnosť | 1,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Green Pharmacy Soľ do kúpeľa 1000 g – Sandalwood & Patchouli
Na sklade
3,37 € s DPH
| Hmotnosť | 1,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |



