- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 169–192 z 234 výsledkov
Kozmetika
PROFEX ANTI-VIRUS na ruky a povrchy, 5L
Na sklade
17,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
Sanytol Dezinfekčné mydlo hydratačné, 250ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
The Doctor šampón s ichtyolom + proti nadmernej tvorbe mazu 946ml
Na sklade
3,67 € s DPH
| Hmotnosť | 1,01 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
The Doctor čistiaca pena "BAKUCHIOL + CERAMIDES" 150 ml
Na sklade
2,89 € s DPH
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
The Doctor čistiaca pena "PHYTO COLLAGEN-PEPTIDE COMPLEX" 150 ml
Na sklade
2,89 € s DPH
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
The Doctor krém na tvár "BAKUCHIOL + CERAMIDES" 3v1 40 ml
Na sklade
2,46 € s DPH
| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
The Doctor krém na tvár "NIACINAMIDE + ZINC" 3v1 40 ml
Na sklade
2,46 € s DPH
| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
The Doctor pleťové tonikum "BAKUCHIOL + CERAMIDES" 150 ml
Na sklade
2,66 € s DPH
| Hmotnosť | 0,18 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
The Doctor pleťové tonikum "NIACINAMIDE + ZINC" 150 ml
Na sklade
2,66 € s DPH
| Hmotnosť | 0,18 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Tork Alcohol gélový dezinf. prostriedok, 1L
Na sklade
14,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 91 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | transparentná |



