- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 234 výsledkov
Kozmetika
Dr. Santé Coconut Hair kondicionér na vlasy s výťažkami kokosa 200ml
Na sklade
2,13 € s DPH
| Hmotnosť | 0,23 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Coconut Hair olej na vlasy s výťažkami kokosa 50ml
Na sklade
4,67 € s DPH
| Hmotnosť | 0,07 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Coconut Hair sprej na vlasy s výťažkami kokosa 150ml
Na sklade
2,12 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Hair Loss Control Biotin Hair Beauty Booster 100ml
Na sklade
4,67 € s DPH
| Hmotnosť | 0,13 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Keratin kondicionér s výťažkami keratínu 200ml
Na sklade
2,13 € s DPH
| Hmotnosť | 0,22 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Keratin maska na vlasy s výťažkami keratínu 1l
Na sklade
5,90 € s DPH
| Hmotnosť | 1,07 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Dr. Santé Keratin maska na vlasy s výťažkami keratínu 300ml
Na sklade
2,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Keratin šampón na vlasy s výťažkami keratínu 1l
Na sklade
5,74 € s DPH
| Hmotnosť | 1,10 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Dr. Santé Keratin šampón na vlasy s výťažkami keratínu 250ml
Na sklade
2,13 € s DPH
| Hmotnosť | 0,29 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Keratin sprej na vlasy s výťažkom keratínu 150 ml
Na sklade
2,12 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Macadamia maska na vlasy s výťažkom makadamiového oleja 1l
Na sklade
5,90 € s DPH
| Hmotnosť | 1,07 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Dr. Santé Macadamia maska na vlasy s výťažkom makadamiového oleja 300ml
Na sklade
2,04 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Macadamia olej na vlasy s výťažkom makadamiového oleja 50 ml
Na sklade
4,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,08 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Dr. Santé Macadamia šampón na vlasy s výťažkom makadamiového oleja 1l
Na sklade
5,74 € s DPH
| Hmotnosť | 1,10 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
ELEGANCE Kozmetický set 2+2
Na sklade
0,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 500 ks |
Fresh Juice krémový sprchový gél PASSION FRUIT & MAGNOLIA 400ml
Na sklade
1,96 € s DPH
| Hmotnosť | 0,45 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |



