- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 10 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Servítky do zásobníkov
Eko – Tork biele Counterfold servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biele Fastfold servítky do zásobníka
Na sklade
111,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 36 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® extra jemné biele servítky do zásobníka, dekór
Na sklade
62,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® servítky do zásobníka
Na sklade
69,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® biele servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
86,64 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
72,36 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Gastro servítky EcoNatural, 24x16cm
Na sklade
71,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Servítky Interfold biele, 21×16,5cm
Na sklade
46,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap Fit®
Na sklade
84,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL á 720 KS |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |



