- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1897–1920 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
SÚPRAVA JOBBY Lopatka s vekom + metla
Na sklade
15,19 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
Švédska utierka ULTRA-PLUS, 40x40cm
Na sklade
0,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
| Farba | modrá |
Tablety do konvektomatu Rational – čistiace, 100ks
Na sklade
150,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 ks |
TASKI Jontec Futur, 5L
Na sklade
42,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
TASKI Sani Calc, 5L
Na sklade
25,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Taski Sprint Degerm, 5L
Na sklade
36,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | disinfectant effect |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
The Doctor šampón s ichtyolom + proti nadmernej tvorbe mazu 946ml
Na sklade
3,67 € s DPH
| Hmotnosť | 1,01 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |



