- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1873–1896 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Stierka podlahová 55 cm – kov
Na sklade
13,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Šírka | 550 mm |
Stierka podlahová 75 cm – kov
Na sklade
16,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Šírka | 750 mm |
Stierka podlahová plastová mix farieb – 55 cm
Na sklade
3,20 € s DPH
| Hmotnosť | 0,17 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 50 |
Stierka podlahová s kartáčom, drevená so závitom 40 cm
Na sklade
6,29 € s DPH
| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Stierka špachtľa Strend Pro S1605, 30 mm, oceľ, drevená rúčka
Na sklade
0,69 € s DPH
| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Stierka SUPER s mopom a s teleskopickou násadou
Na sklade
5,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
Suma Alcohol D4.12, 750ml
Na sklade
8,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 190 mm |
| Šírka | 236 mm |
| Výška | 297 mm |
Suma Auto Oven 2in1, 5L
Na sklade
62,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 13 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Suma Bar L66 pre barové umývačky riadu, 5L
Na sklade
37,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
Suma Café Powder C2.1, 566g
Na sklade
26,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 159 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 89 mm |
Suma Grill D9, 2L
Na sklade
17,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
| Dľžka | 265 mm |
| Šírka | 306 mm |
| Výška | 297 mm |
Suma Grill D9, 5L
Na sklade
47,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Suma Nova L6 prostriedok na strojové umývanie riadu, 20 L
Na sklade
159,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Sume Rinse A5 oplachový prostriedok, 5 L
Na sklade
31,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 5,3 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
| Dľžka | 191 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 295 mm |



