- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 97–116 z 116 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čističe podláh a univerzálne čističe
SIDOLUX UNIVERSAL Marseillské mydlo s levanduľou 1L
Na sklade
1,80 € s DPH| Hmotnosť | 1,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SIDOLUX UNIVERSAL Marseillské mydlo s levanduľou 5L
Na sklade
7,50 € s DPH| Hmotnosť | 5,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
TASKI Jontec Futur, 5L
Na sklade
42,25 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
VAKAVO Univerzál, 5L
Na sklade
7,71 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks |
VAKAVO Univerzál, 750ml
Na sklade
1,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |



