- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 116 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čističe podláh a univerzálne čističe
KRYSTAL dezinfekcia podláh, 5L
Na sklade
25,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
KRYSTAL mydlový čistič, 5L
Na sklade
9,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL mydlový čistič, 750ml
Na sklade
1,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
KRYSTAL podlahy ALFAalkohol, 20L
Na sklade
32,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 20 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL podlahy ALFAalkohol, 5L
Na sklade
8,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 2 pieces. |
KRYSTAL podlahy ALFAalkohol, 750ml
Na sklade
1,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
MAXX INDUR 2, 5L
Na sklade
37,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
Mr. TEPPICH ANTIALERGEN na čalúnenie „SUCHÁ PENA“ – vôňa kvetu 600ml
Na sklade
4,31 € s DPH| Hmotnosť | 0,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Mr. TEPPICH ANTIALERGEN na čalúnenie „SUCHÁ PENA“ – vôňa mora 600ml
Na sklade
4,31 € s DPH| Hmotnosť | 0,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Mr. TEPPICH odstraňovač škvŕn z čalúnenia 500ml
Na sklade
2,71 € s DPH| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Parfum GA 10 do čist. Prostriedkov, 500ml
Na sklade
5,04 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks x 0,5 l |
Parfum GA 10 do čist. Prostriedkov, 5L
Na sklade
43,05 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na plochy a podlahy 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH| Hmotnosť | 1,56 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na plochy a podlahy 500ml
Na sklade
2,52 € s DPH| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na plochy a podlahy 5L
Na sklade
10,81 € s DPH| Hmotnosť | 5,17 kg |
|---|---|
| Paleta | 108 |
Savo antibakteriálny- univerzálny sprej levanduľa 700 ml
Na sklade
3,85 € s DPH| Hmotnosť | 0,78 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Savo Botanitech čistiaci a dezinfekčný sprej Eukalyptus 700 ml
Na sklade
3,79 € s DPH| Hmotnosť | 0,78 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |



