- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 116 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čističe podláh a univerzálne čističe
Cleamen 147 strojné umývanie podláh, 5L
Na sklade
21,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN 175 strojové a ručné umývanie podláh, 1L
Na sklade
5,42 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 12 ks |
CLEAMEN 175 strojové a ručné umývanie podláh, 5L
Na sklade
24,90 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
CLEAMEN Gastro silná mastnota komplex, 6kg
Na sklade
32,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Diava vosk na podlahy, 750ml
Na sklade
4,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Diversy Actival, 5L
Na sklade
26,09 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Domestos Pro Formula Pine Fresh – Univerzálny čistiaci a dezinfekčný prípravok 5L
Na sklade
10,48 € s DPH| Hmotnosť | 5,64 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 128 |
Eko – KRYSTAL Čistič a leštič na lesklé povrchy ECO, 750ml
Na sklade
2,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks |
GO! CHLOROVÝ ČISTIČ Univerzálny chlórový čistiaci prostriedok 500ml s rozprašovačom
Na sklade
1,70 € s DPH| Hmotnosť | 0,59 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
GOLD FLOOR na podlahu Orange, 1,5L
Na sklade
2,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks x 1,5 l |
| Farba | oranžová |
GOLD FLOOR univerzálny prípravok na podlahu, 5L
Na sklade
6,22 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |



